بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ

بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ

بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ

بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ – افشای پرده جدیدی از بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ پیش از ریاست جمهوری انتشار چند مصاحبه رادیویی قدیمی از ترامپ، او را برای اولین بار پس از ورود به کاخ سفید با یک افشاگری اخلاقی جدید مواجه کرده است.

بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ – بند اول

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که در جریان مبارزات انتخاباتی سال گذشته با انبوهی از افشاگری‌های بی‌سابقه درباره رفتارهای غیراخلاقی خود با زنان روبه‌رو شد، اکنون برای اولین بار پس از ورود به کاخ سفید با یک افشاگری تازه مواجه شده است.

 

بند دوم پیام

اخیرا برخی منابع ناشناس مجموعه‌ای از مصاحبه‌های قدیمی «هاوارد استرن» مجری معروف رادیو با ترامپ را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که انتظار می‌رود یکبار دیگر موضوع بی‌بندوباری اخلاقی او در دوران پیش از ریاست جمهوری را در کانون توجه منتقدان قرار دهد.این گفتگوهای دونفره که تاریخ آنها مربوط به سال‌های ۱۹۹۳ تا ۲۰۱۵ است به خوبی گوشه‌ای دیگر از فساد اخلاقی ترامپ و تفکرات او درباره زنان را با زبانی صریح‌تر از قبل بازگو می‌کنند.

 

در مورد جذابیت زنان

در برخی از این مصاحبه‌های رادیویی، ترامپ و استرن زنان معروفی که مورد شناخت همدیگر هستند را برحسب قیافه ظاهری آنها رتبه‌بندی می‌کنند و عمده گفتگوی آنها حول این محور است که کدام یک از این زنان از جذابیت جنسی بیشتری نسبت به سایرین برخوردار است.

 

رابطه جنسی ترامپ

در یکی از این مصاحبه‌ها نیز که توسط یک فرد ناشناس در وبسایت Factbase بارگذاری شده است، استرن از ترامپ می‌پرسد آیا این موضوع حقیقت دارد که او با برخی از زیباترین زنان جهان رابطه [جنسی] داشته است؟ و ترامپ ضمن تایید این حرف، سوال او را اینگونه اصلاح می‌کند که با برخی از “زیباترین زنان تاریخ” رابطه داشته است!

 

ادامه بحث جنسی

مجری در ادامه از ترامپ می‌پرسد آیا پیش از برقراری رابطه با زنان نگران سلامت [جنسی] آنها نیست و او با اشاره به سهامی که در یک شرکت تولیدکننده وسائل جلوگیری از بارداری دارد، به صورت غیرمستقیم به مجری می‌فهماند که به اندازه کافی [در برابر انتقال بیماری] از خود مراقبت می‌کند.ترامپ حتی در یکی از این مصاحبه‌های رادیویی همسر خود ملانیا را نیز با همسر سابق خود ایوانا مقایسه می‌کند و می‌گوید که لهجه چکی (جمهوری چک) ایوانا در طول زندگی مشترک آنها به شدت او را آزار می‌داده است.

 

همه حرفهایم شوخی بود..

هاوارد استرن خودش در طول مبارزات انتخاباتی سال گذشته حاضر به انتشار مصاحبه‌های قدیمی ترامپ نشد. ترامپ نیز در آن زمان در پاسخ به منتقدانش گفت صحبت‌هایی که در گذشته در مصاحبه‌های رادیویی و تلویزیونی‌اش انجام داده تنها به قصد شوخی و سرگرم‌کردن مخاطبان بوده و او اساسا دارای چنین شخصیتی نیست اما شکایت‌هایی که اندکی بعد از سوی چندین زن علیه او مطرح شد صحت ادعای او را رد کرد.

 

فساد اخلاقی ترامپ

انتشار مصاحبه‌های رادیویی هاوارد استرن آخرین نمونه از افشاگری‌های انجام‌شده درباره فساد اخلاقی ترامپ به شمار می‌رود. پیش از انتخابات سال گذشته نیز واشنگتن‌پست و نیویورک‌تایمز با افشای چند نمونه از مصاحبه‌ها یا گفتگوهای ضبط‌شده ترامپ در حاشیه برنامه‌های تلویزیونی، او را به شدت در معرض انتقاد افکار عمومی آمریکا قرار دادند که در یک مورد، اظهارات جنسی او درباره زنان به اندازه‌ای بی‌پرده و منزجرکننده بود که جمهوری‌خواهان خواستار کناره‌گیری او از رقابت‌های انتخاباتی شدند.

 


 

اخبار ایران و جهان

همین خبر در گوگل

منبع:باشگاه خبرنگاران
بی‌بندوباری اخلاقی ترامپ
به این صفحه امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید