یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
صفحه اصلی | اخبار | میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد
آموزش فروش تلفنی و حضوری
میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد

میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد

میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد
5 (100%) از 1 رأی

میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد

میزان لو رفتن اطلاعات در فیس‌بوک فاش شد -به تازگی وب سایتی ساخته شده که با توجه به آنچه کاربر در حساب فیس‌بوک خود منتشر کرده، نشان می‌دهد افراد غریبه به چه میزان از اطلاعات شخصی او دسترسی دارند.

 

به گزارش مهر به نقل از گاردین، اگر فردی به طور مرتب حساب کاربری فیس‌بوک خود را چک و پست منتشر کند، احتمالا اطلاعات زیادی از خود را فاش می‌کند.در همین راستا ابزاری جدید ساخته شده که نشان می‌دهد افراد غریبه تا چه اندازه به اطلاعات شخصی کاربر در این شبکه اجتماعی دسترسی دارند.

 

این ابزار که در حقیقت یک وب سایت است، چنین اطلاعاتی را فقط با توجه به آنچه که کاربر در حساب خود منتشر کرده، به دست می‌آورد. این وب سایت ساده به نام Superemo.TV نشان می‌دهد غریبه‌ها تا چه حد از زندگی شما اطلاع دارند.

 

به عنوان مثال هر زمان که کاربری اطلاعاتی را در فضای آنلاین منتشر می‌کند، شرکت‌ها یا هکرهای احتمالی متوجه می‌شوند او کجا رفته و منزل او چه زمان خالی است. همچنین اطلاعاتی که از حساب کاربری فیس‌بوک فرد گرفته می‌شود بسیاری اوقات برای دزدیدن هویت وی استفاده می‌شود.

 

یان کاکس یکی از مدیران Superemo.TV در این باره می‌گوید: اگر در یک وب سایت خاص شما دکمه ورود به فیس بوک را فشار دهید، به این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهید اطلاعات حساس را در اختیار وب سایت قرار دهد. بنابراین باید نسبت به آنچه در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید حساس‌تر برخورد کنید.

 

همین خبر در گوگل

اخبار ایران و جهان

منبع: همشهری آنلاین

همه بازدیدهای صفحه
همه بازدیدهای صفحه
165
بازدید امروز
بازدید امروز
1

درباره حسین اقلیمیا

حسین اقلیمیا
حسین اقلیمیا - کارشناس نرم افزار (پایگاه داده) - زمینه فعالیت: طراحی سایت و اپلیکیشن - و توسعه دهنده تجارت الکترونیک -مدیر شرکت (گروه توسعه تجارت الکترونیک سرویس ایران) - مدت سابقه: حدود 13 سال - پروژه های موفق وب: 187 - پروژه های موفق اپلیکیشن: 417 -پروژه های مارکتینگ پلن تجاری : 45 -

یک مورد پر بازدید

اپلیکیشن سروش جایگزین تلگرام

اپلیکیشن سروش جایگزین تلگرام4.5 (90%) از 4 رأی اپلیکیشن سروش جایگزین تلگرام اپلیکیشن سروش جایگزین …

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی حقوق این سایت مزبوط به گروه نرم افزاری سرویس ایران است و کپی برداری از محتوا و محصولات این سایت پیگرد قانونی دارد.