چهارشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۶
صفحه اصلی | اخبار | فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست
آموزش فروش تلفنی و حضوری
فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست
5 (100%) از 5 رأی

 فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

 فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست – شمخانی:دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: در حالی که پایبندی ایران به برجام تایید شده و بیش از هشت مرتبه عمل به تعهدات از سوی جمهوری اسلامی ایران توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تایید قرار گرفته و تمام دنیا بر غیرقابل مذاکره بودن برجام اذعان دارند، درباره موضوعات موشکی و منطقه ای صحبت می کنند، در حالی که این موضوعات مورد مذاکره نیست. فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

پیام ۱۳ آبان شمخانی

به گزارش مهر، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در مراسم ملی یوم الله ۱۳ آبان در مقابل لانه جاسوسی آمریکا گفت: درود می فرستم به شهدای انقلاب، شهدای ۱۷ شهریور، شهدای مقابله با تهدید های تجزیه طلبانه، شهدای جنگ تحمیلی، شهدا هسته ای، شهدای مدافع حرم و شهدای سال ۷۸ و پس از آن که در جای جای سنگرهای شهید داده ملت ایران، جای پای آمریکا قابل مشاهده است.

 

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیستوی افزود: دفاع های جانانه ایرانیان در برابر سیاه و سفید، دموکرات و جمهوری خواه، که در دوران چند قطبی و تک قطبی آمریکا، از ملت ایران به چشم خورده و این خون ها تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

اهم اظهارت شمخانی به این شرح است:

*ملت ایران رکورد دار ناکام کردن توطئه های آمریکایی ها در ذهن جهانیان و مسلمانان است. دخالت آمریکا پیش از ۱۳ آبان برای فرصت سوزی علیه مردم ایران، هم در کودتای ۲۸ مرداد، در تحمیل قانون تحقیر آمیز کاپیتولاسیون و همچنین پشتیبانی از حکومت مستبد پهلوی در ذهن مردم ثبت شده است.

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

ایران از قبل قدرتمند تر شده

*اقدامات آمریکا نتیجه ای غیر از این نداشته که بگویند ایران از قبل قدرتمند تر شده است. آنچه نصیب آنها شد، هزینه و شکست بود و برای ملت ایران عزت، اقتدار و جبران تحقیر گذشتگان به واسطه تکیه بر قدرت لا یزال الهی است که در مقاومت مردم مجسم است.متاسفانه عدم عبرت گیری از گذشته روزی آنها را به سمت رونمایی از مادر بمب ها و امروز به سمت مادر تحریم ها سوق می دهد که اینها بدنام ترین مادرهای تاریخ هستند که هردو قدرت اقتصادی، هسته ای و اقتدار ملت ایران را هدف قرار گرفته است.

درخواست رئیس جمهور آمریکا

* وقتی که درخواست گفتگو از رئیس جمهور چنین ملتی صورت می گیرد، نشان دهنده یأس آمریکا در مقابله با ملت ایران است. عدم منطقی بودن آمریکا همین جاست که به ملت ایران اهانت کرده و همزمان درخواست گفتگو آن هم از طرف کسی که ملت آمریکا و برخی سیاستمداران آن نسبت به سلامت انتخاب وی شک و تردید دارند داده می شود، کسی که در تحقق ایده های داخلی و خارجی انتخابات خود شکست خورده و در چنین دورانی حرف های تک قطبی‌گرایانه می زند، در حالی که می داند خود و متحدانش توان فعال سازی لاف‌هایشان را ندارند.

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

ناکامی های ایالات متحده در افغانستان و عراق

*برای مردم ایران و منطقه مشخص شده که پس از ناکامی های ایالات متحده در افغانستان و عراق، اینها در آن سوی دنیا فقط لاف می زنند.می خواهند از فردی مانند ترامپ در ذهن ملت ها شخصی دیوانه ترسیم کنند، در حالی که در حافظه تاریخی ملت ایران ثبت شده که در تاریخ انقلاب نه در دوران فعلی، بلکه در دوران تک قطبی و حتی زمانی که جهان دوقطبی شرق و غرب وجود داشت، آمریکا علیه ایران خباثت به خرج می داد اما ملت ایران همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

پایبندی ایران به برجام تایید شده

*امروز در حالی که پایبندی ایران به برجام تایید شده و بیش از هشت مرتبه عمل به تعهدات از سوی جمهوری اسلامی ایران توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تایید قرار گرفته و تمام دنیا بر غیرقابل مذاکره بودن برجام اذعان دارند، درباره موضوعات موشکی و منطقه ای صحبت می کنند، در حالی که این موضوعات مورد مذاکره نیست. آمریکا باز هم شر و شورهایی بیان کرده و تحریم های جدید علیه ملت اعمال می کند.

فعالیت‌های‌ موشکی و منطقه‌ای ایران قابل مذاکره نیست

منبع:همشهری آنلاین

همین خبر در گوگل

اخبار ایران و جهان مجله اینترنتی ست سایت

همه بازدیدهای صفحه
همه بازدیدهای صفحه
58
بازدید امروز
بازدید امروز
1

درباره حسین اقلیمیا

حسین اقلیمیا
حسین اقلیمیا - کارشناس نرم افزار (پایگاه داده) - زمینه فعالیت: طراحی سایت و اپلیکیشن - و توسعه دهنده تجارت الکترونیک -مدیر شرکت (گروه توسعه تجارت الکترونیک سرویس ایران) - مدت سابقه: حدود 13 سال - پروژه های موفق وب: 187 - پروژه های موفق اپلیکیشن: 417 -پروژه های مارکتینگ پلن تجاری : 45 -

یک مورد پر بازدید

عبرت‌های 88 ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های آینده است

عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های آینده است

عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی فتنه‌های آینده است5 (100%) از 1 رأی عبرت‌های ۸۸ ضامن خنثی‌سازی …

پاسخ دهید

تمامی حقوق این سایت مزبوط به گروه نرم افزاری سرویس ایران است و کپی برداری از محتوا و محصولات این سایت پیگرد قانونی دارد.