با سلام و احترام امروزه میلیونرهای دنیا از روش های جدید توسعه تجارت به روش الکترونیک به دنیای تجارت معرفی می شوند.

اپلیکیشن آموزش آندرویدی سایت ساز من

اپلیکیشن آموزش آندرویدی سایت ساز من

اپلیکیشن آموزش آندرویدی سایت ساز من -با سلام و احترام امروزه میلیونرهای دنیا از روش های جدید توسعه تجارت به روش الکترونیک به دنیای تجارت معرفی می شوند.

توضیح درباره برنامه

برنامه من وبمسترم با بیش از ۱۱۰ نکته کلیدی در مورد ساخت وب بدون کد نویسی و معرفی کاربا سایت سازهای فارسی رایگان و راه کارهای جدید بهینه سازی سایت و معرفی راه های جدید کسب در آمد به روش های عصر جدید به شما می آموزد در کمتر از یک روز ساخت سایت شخصی یا تجاری خود را بدون دردسر و به زیبایی شروع کنید و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

 

اپلیکیشن آموزش آندرویدی سایت ساز من

انگیزه خرید برنامه

چه درآمدی شما را راضی می کند
۵۰۰۰۰۰۰ تومان در ماه
۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان در ماه
انتخاب با شما است

 

منابع و مستندات

این برنامه برگرفته از ۲۰ کتاب موفق در سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ است که در داخل برنامه توضیحات کامل و منابع ذکر شده است. برای ساخت یک وبسایت و موفقیت و کسب در آمد میلیونی دیگر نیاز به صرف هزینه های میلیونی ندارید و با استفاده از چند راه حل ساده یک وبمستر حرفه ای باشید. این برنامه فقط شامل آموزش وبسایت نیست بلکه دارای مطالبی مفید برای ایجاد انگیزه برای کار و موفقیت شما نیز محسوب می شود.

 

مراجع:

لیست کاملی از مراجع ایرانی و خارجی در این برنامه معرفی شده که مورد نیاز هر وبمسترو صاحب ایده ایرانی است.معرفی نرم افزارها و سیستم های مدیریت محتوا و نصب آنها روی هاست ویندوز و اینترنت مطالبی است که در این برنامه نهفته شده.و هر روزه تکیل و بروزرسانی میشود.

 

زمان ایجاد پروژه:

لازم به ذکر است برنامه نویسی و ویرایش محتوای این برنامه ۹۰ روز زمان برده و هر ۱۵ روز توسط گروه نرم افزاری سرویس ایران بروز می شود . در اعمال قیمت جدید ۳۵% تخفیف برای این برنامه در نظر گرفته شد .

 

نظرات مثبت

در صورت رضایت نظر ۵ ستاره شما ما را در بهتر شدن برنامه ها یاری می کند.
با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان

247585_953

اپلیکیشن آموزش آندرویدی سایت ساز من
به این صفحه امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید