چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ در ادامه با راه کارهای ساده و پیش پا افتاده می توانید شاهد ترافیک و بازدید بالای سایت خودباشید .راه کارهایی که شاید با آن آشنا هستید ولی توجه و تمرکز کافی برای آن به خرج ندادید. امیدوارم با تمرکز کافی به موارد فوق نتیجه ای قابل توجه دریافت کنید.

 

١ -مقاله، مقاله، مقاله!

اگر بخواهم یکی از عوامل واقعاً مؤثر در افزایش ترافیک وب سایت را نام ببرم، مطمئناً آن عامل،نوشتن مقاله و درج آن در وب سایت است. یکی از راه های ایجاد ترافیک در وب سایت، نوشتن مقاله است. البته سایر روش ها را هم مورد بررسی قرار میدهم، ولی عمده فعالیت من در وب سایت خودم برای افزایش میزان ترافیک،بر این روش متمرکز است.

 

سوال ؟

حتماً میپرسید “چرا مقاله؟”. زیرا نوشتن مقاله تأثیر بسیارخوبی در جلب بازدید کننده دارد، اما بسیاری از افراد از نوشتن مقاله میترسند. تعجب نکنید!بعضی ها واقعاً میترسند، چون فکر میکنند به اندازه کافی درباره موضوع مورد بحث نمیدانند یا دستور زبانشان چندان خوب نیست، و یا املای کلمات را به درستی بلد نیستند.

 

 

 

٢ -لینک وب سایتهای دیگر را در سایت خود قرار دهید.

پیدا کردن سایتهایی که مخاطبانشان به موضوعات سایت شما علاقه مندند، کار وقت گیری است، پس از این مرحله باید دید که آیا این سایتها لینک رایگان به سایتهای دیگر عرضه میآنند یا نه. سپس باید با آنها تماس بگیرید و از آنها بپرسید آه آیا تمایل دارند در سایت شما لینک بگذارند. و این هم بهانه های مختلف افراد برای امتناع از جستجوی لینک در سایتهای دیگر:

 

نکته:

١ .این کار وقت زیادی میگیرد.
٢ .اگر خیلی خوششانس باشم، از هر ۵ سایتی که به آن مراجعه میکنم، به زحمت یکی از آنها جواب میدهد.
٣ .سایتهایی که با رغبت لینک خود را در اختیار افراد میدهند، اغلب ترافیک پایینی دارند.
۴ .تعداد مراجعین سایت من از طریق این لینکها به زحمت از چند نفر تجاوز میکند.
۵ .از لینکهای دوطرفه متنفرم.

 

و اما پاسخ من به این بهانه ها:

١ .هر روز ٣٠ دقیقه را به جستجوی تمام سایت هایی که میشناسید بگذرانید. اگر این کار را ادامه دهید، خیلی زود از نتیجه حاصله متعجب خواهید شد. ممکن است بعضی روزها فقط یک سایت پیدا کنید، اما چه بسا روزهای دیگر خوش شانس بوده، سایتی با دهها لیست حاوی لینک پیدا کنید. کافی است هرکدام از این لینک ها را به دقت بگردید و لینکهای مناسب را ذخیره کنید.

 

عدم پاسخگویی سایتهای دیگر

٢ .احتمال اینکه خیلی از سایتها درخواست شما را قبول نکنند زیاد است. اما اگر هیچگاه از آنها تقاضا نکنید، از پاسخ مثبت یا منفی آنها مطلع نمیشوید. فاکتورهای زیادی وجود دارد که شانس شما را در به دست آوردن لینک افزایش میدهد.

 

 

از همه سایتها لینک قبول کنید

٣ .خیلی وقتها مشکل دیگری پیش می آید؛ سایت های پر ترافیک غالباً انتظار دارند که سایت شما برای آنها تبلیغ کند و حتی در برخی موارد میخواهند سایت شما از نظر ترافیک با آنها همسطح باشد. همواره چند نکته را در نظر داشته باشید: سایتهای کوچک همیشه کوچک باقی نمیمانند و با افزایش ترافیک آنها مراجعین بیشتری خواهید داشت.

نکتهی دیگر اینکه اگر از این سایتها لینک قبول کنید، در مدت زمانی کوتاه صدها لینک خواهید داشت. اگر هر سایت در هر روز فقط یک بازدیدکننده برای شما داشتهباشد، پس از مدتی این میزان به صدها بازدیدکننده تبدیل میشود و به یاد داشته باشید که همه این کارها به رایگان صورت گرفته است.

 

 

و اما بعد..

۴ .پاسخ این مورد درست مانند قبلی است. مزیت دیگر این لینکها افزایش رتبهی سایت شما در موتورهای جستجو است.
۵ .صفحهای برای لینکهای خود ایجاد کنید و در این صفحه لینکهای مفید برای سایتهای دیگر را قراردهید. جایی هم برای لینکهای دوطرفه در این صفحه در نظر بگیرید. صفحه لینک ها را در جایی قرار دهید که افراد بیشتری بتوانند آن را ببینند.

 

هر سایتی قابل قبول نیست

برخی وب سایتهای بزرگ برای توجه به درخواست لینک شما به یک طرح گرافیکی یا یک لینک روی صفحه اصلی سایتتان نیاز دارند. من معمولاً به این سایتها
مراجعه نمیکنم و به سایت دیگری میروم، مگر اینکه لینکهای آنها به مطالب صفحه اصلی سایت من ارزشی اضافه کنند و اگر خیلی خوش شانس باشم از ترافیک این سایتها استفاده میکنم. میتوانید مدتی این روش را امتحان کنید.

 

یک بار امتهان کنید

 

در صورت راضی نبودن از عملکرد آن، کافی است طرح گرافیکی را پاک کرده و به این ترتیب این وب سایت ها هم می فهمند که باید لینک شما را پاک کنند. این کار ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

 

بازگشت پول

اگر از زاویه ای دیگر به مساله نگاه کنید، با فروش تبلیغات در سایت، شما در ازای پول قسمتی از بازدیدکنندگان وب سایت خود را از دست می دهید. در تبادل لینک، تعدادی از مراجعین به سایت را می فروشید، اما در عوض ترافیک قابل ملاحظه ای به سایت خود می آورید. البته عموماً پول های به دست آمده صرف بازگشت این ترافیک میشود.

 

شانس فقط یک بار نه بیشتر ..

بنابراین فرقی نمیکند که از یک تبلیغ روی صفحه شخصی استفاده کنید. از اینها گذشته، اگر سایت شما به اندازه کافی جالب باشد، مراجعه کنندگان سایت را تا مدت ها سرگرم میکنید و در صورت ادامه داشتن این رابطه، آنها از لینکهای شما هم دیدن میکنند. به نظرم پاسخ تمام عذر و بهانه ها را داده ام. حال ببینیم که چطور میتوانید شانس خود را در به دست آوردن لینک سایتهای دیگر افزایش دهید.

 

 

کیفیت محتوای

در قدم اول باید کیفیت محتوای وب سایت خود را بالا ببرید. نباید انتظار داشته باشید که ترکیب نامنظم تبلیغات بنری در یک صفحه، افراد را وادار کند که در سایت شما
لینک بگذارند و برعکس. در این صورت لینک شما هیچ ارزشی برای سایت آنها ندارد.

 

ایمیل خود را شخصی کنید

 

در قدم بعدی باید ایمیل خود را شخصی کنید. وقتی را به بازدید از سایت آنها اختصاص داده، مطالب مورد علاقهی خود را پیدا کنید. با مسؤولین سایت تماس بگیرید. گروه یا صفحه مخصوصی پیدا کنید که با مطالب سایت شما جور باشد. میتوانید در ایمیل خود به این صفحه مخصوص اشاره کنید. اگر این سایتها احساس کنند که ایمیل شما یک ایمیل عمومی است، به سرعت آن را پاک میکنند.

 

لینکهای اتوماتیک

من در مورد سایت خودم، این کار را میکنم. آخرین راه، استفاده از برنامه های اتوماتیک برای ایجاد صفحه هایی با متنهای از پیش تعریف شده و فرستادن آنها با ایمیلهای اتوماتیک است. این برنامه های اتوماتیک، خود سایت مورد نظر را پیدا میکنند.

 

جریمه شدن توسط موتورهای جستجو

 

موتورهای جستجو اغلب این روش را می شناسند و سایتهایی را که از این راه ترافیک جذب میکنند مورد مؤاخذه قرار میدهند. سؤال منطقی بعدی، چگونگی پیدا آردن سایت هایی است آه به شما لینک بدهند. من پیشنهاد میکنم، سایتهایی را پیدا آنید آه به رقبایتان مرتبط می باشند.اگر آنها مشتاقند به سایتهای رقیب لینک بدهند، حتما از نمایش لینک خود در وبسایت من استقبال خواهند آرد.

 

منبع سودمند

من اغلب از این منبع سودمند استفاده میکنم: کلیک کنید در این سایت مطلع میشویدکه چه سایتهای مشهوری به چه سایتهایی مرتبطند. به محض وارد شدن به این سایت، URL خود و سایتهای رقیب را وارد کنید. سپس روی دکمه ی “Report Generate “کلیک کنید. به این ترتیب موقعیت شما در مقایسه با دیگران مشخص میشود.

 

تبادل لینک

روش دیگر، این است که میتوانید برای دامنه موتورهای جستجو روی نتایج کلیک کنید. به این معنی که، اگر نتیجه ٢٠٠ لینک به یک سایت و لیست آن در HotBot وجود دارد؛ کافی است روی این رقم کلیک کنید و به طور خودکار در جریان نتایج HotBot قرار میگیرید. سپس از هر کدام از این سایتها را بازدید کرده، اطلاعاتی درباره آنها کسب کرده، ایمیلی به صاحب سایت بفرستید. با به کار بردن این روش تا مدتها سرگرم خواهید بود. کلام آخر اینکه، قرار دادن لینک سایتهای دیگر در سایت شما، فواید زیادی به دنبال دارد، فقط هیچ وقت به بهانه های بیهوده اجازه ندهید شما را از هدفهایتان دور کنند.

 

 

 

 

٣- موتورهای جستجوی مخصوص

همه ما از این موضوع آگاهیم آه برای به دست آوردن ترافیک هدفمند رایگان در سایت خود، باید در موتورهای جستجو تبلیغ کنیم. اما چطور می توان این کار را انجام داد ؟ من تجربه هایی را که به هنگام تبلیغ سایت های خود به دست آورده ام، برای شما بیان می آنم. برای آسب برخی ازاین تجربه ها باید مبالغی هزینه کنید، اما مطمئن باشید ارزش این هزینه را دارد. ابتدا باید برآورد کنید که از عهده تامین مخارج احتمالی بر می آیید؛ جالب است بدانید اکثراین روش ها خیلی زود تمام هزینه ها را جبران می کنند. به عنوان مثال یک تعرفه انتخاب کنید

 

 

Looksmart •

از اضافه آردن نام سایت خود در لیست looksmart قطعا نتیجه میگیرید. دایرآتوری این سایت، توسط Excite ،msn ،Altavista ،AOL وخیلیهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. این سایت دو امکان انتخاب به شما ارائه میآند، پذیرش سریع و پذیرش ابتدایی. پذیرش سریع مبلغی حدود ١٩٩ دلار برای شما هزینه دارد و دراین روش، looksmart ،تضمین میآند آه دوروز پس از عقد قرارداد نام سایت شما را به لیست اضافه آند. پذیرش ابتدایی، ٩٩ دلار هزینه دارد، اما فرمان ثبت نام شما در لیست، هشت هفته پس از عقد قرارداد است. من از هر دو روش فوق استفاده آردهام، اما با اطمینان میگویم آه روش سریع،“ بسیار” موثر است. ممکن است به هزینه بالای آن فکرآنید، اما باورآنید حجم ترافیکی آه در هشت هفته روش دوم، ازدست میدهید، این مبلغ را جبران میآند.

 

تبلیغ در گوگل Google Ads

Google تاکنون بیشترین ترافیک را برای وب سایت من به همراه آورده است. به نظر میرسد یک ماه یا بیشتر طول میکشد تا Google نام سایت شما را وارد لیست خود کند؛ و در ضمن بر طبق میزان شهرت سایت ها این کار را انجام میدهد. تصور میکنم که این سایت برای پیدا آردن سایتهای دیگر، لینک های صفحات را دنبال میکند.تبلیغ در گوگل برترین راه سئو و بهینه سازی سایت است.

 

 

Adwords Google

من بیشتر لینک های صفحات سایت خود را از طریق Google به دست آورده ام، این موتور جستجو واقعا کارساز است. Google ،به به همین منظور سایت خدمات تبلیغاتی به نام Adwords Google را روانه بازارکرده است. من از این سایت برای تبلیغ سایت جدیدم استفاده کردم؛ نتیجه واقعا خارق العاده بود. این سایتها مستقیما بر روی احساسات افراد انگشت میگذارند. شما برای آلمات کلیدی( keywords(مختلف، پول میپردازید؛ وقتی کسی این آلمات کلیدی را در Google جستجو میکند، تبلیغات شما در سمت راست صفحه  یا در نتیجه اول یا آخر صفحه اول ظاهر میشود. نوع و تعداد آلمات، مدت نمایش تبلیغات و مبلغ پرداختی کاملا تحت کنترل شما است.

 

 

تجربه شخصی من

به عنوان مثال، من آخرین تبلیغ سایتم را، برای افزایش میانگین کلیک ها، سه بار تغییر داده ام. با این تغییرات، به راحتی در می یابید که کدام تبلیغ، بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت شما میکشاند. بسیاری از صاحبان وب سایتها از این روش راضی هستند و میتوانم بگویم، امتحانش نه تنها ضرری ندارد بلکه بسیار پرفایده و موثر می باشد. لینک زیر اطلاعات بیشتر در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

https://adwords.google.com/Adwords/welcome.html

 

Inktomi •

خدمات این سایت، پولی هستند. Aol ,msn ,iwon ,Hobot و خیلی های دیگر از این سایت استفاده میکنند. خدمات آنها تنها ٣٠ دلار هزینه دارد وبه مدت ۴٨ ساعت، شما را تحت پوشش قرار میدهند. در این مورد، شما آلمات کلیدی مختلف را برای به دست آوردن رتبه بهتر در موتورهای جستجو، تجربه میکنید. من به این سایت علاقه زیادی دارم. این برنامه را میتوانید درآدرس زیر ببینید:

http://www.positiontech.com/inktomi

 

 

Yahoo! •

Yahoo ،بزرگترین رتبه را بین موتورهای جستجو دارا است. بیشتر گروه های تجاری این سایت، خدمات سریع شغلی خود را با مبلغ ١٩٩دلار ارائه میکنند. من برای سایت جدیدم از این خدمات استفاده کردم وپس از دو روز وارد لیست شدم. عضوشدن در لیست yahoo کار چندان آسانی نیست، زیرا آنها همه چیز را به دقت محاسبه میکنند.

 

نکاتی که به نظر من مفید هستند عبارتند از:

– برای این سایت، محتوا از اهمیت فوق العادهای برخوردار است.
– اطلاعات مربوط به چگونگی تماس با سایت شما در هر صفحه، یا دستآم یک لینک برای تماس با شما.
– آدرس وشمارهی تلفن تماس با شما.
– طراحی با آیفیت بالابا قابلیت بارگذاری سریع .
– لینکهای درست.

 

 

Altavista •

من چیز زیادی درباره این موتور جستجو نمیدانم. شاید بهترباشد به جای استفاده مستقیم ازاین سایت ازطریق لیست looksmart اقدام آنید.

 

 

Excite •

خدمات این سایت با تاخیر عرضه میشوند. با Excite میتوانید ترافیک زیادی به سایت خود بیاورید، اما عضو شدن در یک لیست جدید، حتی از طریق لیست looksmart ،کار سختی است.

 

Dmoz.org •

بسیاری افراد وبسیاری از موتورهای جستجو با ترافیک بالا، از این دایرکتوری استفاده میآنند. عضو شدن درلیست این سایت فواید زیادی دارد. فقط باید بتوانید گروه مناسب را پیدا آرده، مقدمات کار را فراهم آنید. میتوانید از سایت های دیگر موجود در لیست خود، استفاده کنید. از شلوغ کاری و اغراق درباره فروش خودداری کنید، در این صورت از ورود شما به لیست جلوگیری میکنند. با اندکی تلاش و پرداخت هزینه ها، ترافیک زیادی به سایت شما وارد میشود.

 

 

 

 

۴ -تبلیغات سایت خود را ازطریق موتورهای جستجو انجام دهید:

– ازنظر بسیاری افراد، عضوشدن در لیست موتورهای جستجوی مهم، اهمیت زیادی دارد. همچنین از نظر این افراد، سایت شما، برای برخورداری از ترافیک فراوان، باید در
صفحه اول یا دوم لیست موتورهای جستجو باشد. متاسفانه از نظربرخی این کاربه معنی صرف نظر کردن از ابزارهای مجانی پذیرش (submit (وتباه کردن URL خود؛ فقط
برای ده هزار موتور جستجو است. اما کافی است روی “ Go “ کلیک کرده ودیگر همه چیز خود به خود انجام میشود. روز بعد با تعداد زیادی خریدار مواجهید که برای خرید محصولات وخدمات شما کاملا” آماده هستند.

 

 

راه های دستیابی به رتبه بالا

 

مشکل دیگری که وجود دارد این است که بسیاری از ما راه های دستیابی به رتبه بالا را در موتورهای جستجو نمیدانیم. بدتر از این خیلی ازما نمیدانیم آه باید به آجا
مراجعه آنیم. قبل از هر چیز باید اطلاعات لازم را در مورد موتورهای جستجو آسب آرده، سپس با یک برنامه ریزی دقیق به ارئه تبلیغات از طریق آنها اقدام آنید. افراد،دیدگاههای نادرستی درباره این روش تبلیغ دارند. مطمئنم، همه شما، با این نظریات آشنایی دارید. بنابراین با بیان دوبارهی همه آنها، شما را خسته نمیآنم.

 

 

بیایید یک مورد رایج را با هم بررسی آنیم :

• همواره ١٠جایگاه اول نتایج حاصل از جستجو در موتورهای جستجوگر، متعلق به سایتهای مشهور است وبا وجود میلیونها سایت رقیب، افراد واقعا وقت خود را تلف میکنند .

 

ارائه کلمات کلیدی مختلف

شاید این مطلب تا حدی درست باشد،اما راههای زیادی برای مقابله با این موضوع وجود دارد. یک راه،ارائه کلمات کلیدی مختلف است. بیشتر وبگردها، به هنگام جستجوی یک سایت، ٣،٢ و۴ کلمه یا عبارت را جستجو میکنند. با وجود میلیونها نتیجه ساختگی برای کلمات دارای یک keyword ،افراد سعی می کنند با آزمایش کلمات کلیدی مختلف درزمان کوتاه به بهترین نتیجه دست پیدا کنند. اگر کلمات کلیدی پیشنهادی وب سایت شما رده پایینتری در کلمات کلیدی معروف داشته باشد، یعنی افراد به هنگام جستجوی سایت شما به هیچ وجه، سایت معروف دیگری را نیابند، برای رسیدن به رتبه های اول، رقبای کمتری دارید. افراد کمتری این آلمات کلیدی را جستجو خواهندکرد، اما به نظر من رتبه دهم در یک جستجوی آماتور بهتر از رتبه هزار در جستجوی کلمات کلیدی مشهور است.

 

 

دنبال مشتری بگردید

به عنوان نمونه می توانم کارهایی را که در مورد سایت جدیدم انجام دادم؛ بیان کنم: من به دنبال افرادی بودم که محتوای سایت برای شان از اهمیت زیادی برخوردارباشد. یک جستجوی سریع در com.Altavista این نتایج را در برداشت:

 

نتیجه

– ١١٩٠٠٣٧٠ صفحه موضویی
– ٣۴۵٢٨٧ صفحه موضوعی رایگان
– ١١۵ صفحه سایت موضوعی رایگان

میبینید که با تمرکزدقیق روی موضوع، چگونه رقابت آ سان تر میشود. توجه به این موضوع، ترافیک زیادی را به سایت من سرازیر آرده است.

 

وب سایت های معروف

نکته دیگری که اغلب(خصوصا درمورد وب سایت های معروف) شاهد آن هستیم، استفاده از جملات کامل در جستجو است: “چگونه میتوانم، صفحات موضوعی رایگان
برای وب سایتم پیدا کنم؟” تنظیم برنامهای مبتنی بر عبارات و جمله های کامل، یکی از عوامل یاری کننده شما برای به دست آوردن رتبه بهتر هستند. همچنین باید توجه داشته باشید که هر صفحه از سایت شما منطبق بر کلمات کلیدی خود، تنظیم شده باشد.

 

 

تیتر صفحه اصلی سایت مهم تر است

تیتر صفحه اصلی سایت را به تمام صفحات دیگرمنتقل کنید؛ به طوری که هر صفحه مانند صفحه اصلی به نظر بیاید. به عنوان مثال میتوانم در وب سایت خود صفحه ای با تیتر زیر ساختم: “ چطور میتوانم وبسایتی متعلق به خود داشته باشم؟” شرط میبندم، نمیتوانید حدس بزنید که چه تعداد از این صفحه از وب سایت من دیدن کرده اند؟!

 

 

من قبلا این کاررا کردم

اگر فقط به آپی کردن کلمات کلیدی (keyword (برنامه های الحاقی درآن صفحه اکتفا میکردم (من قبلا این کاررا کردم)، چنین موفقیتی نصیبم نمیشد. به هنگام انجام این کار، باید دقت کنید که تکتک صفحات شما، مستقل باشند، سپس هر کدام از این صفحات را جداگانه به موتورهای جستجوی اصلی معرفی کنید. میتوانید این کاررا در مورد آرشیو خبرنامه، مقالات، نامه های فروش انجام دهید و هر ازچندگاهی یک صفحه جدید به آنها اضافه کنید. نکته آخر این که، برای آموختن روش کار با موتورهای جستجو، باید زمان کافی صرف کنید.

 

 

۵ -موتورهای جستجو- پرداخت هزینه ها برای رتبه بهتر.

موتورهای جستجوی پولی، راه موثری برای جذب ترافیک هدفمند و مناسب به وب سایت شما هستند. موتورهای جستجوی معمولی، تنها نام وبسایت شما را ثبت کرده، چندین هفته یا چندین ماه طول میکشد تا شما را وارد لیست خود کنند و با این حال هیچ تضمینی وجود ندارد که وب سایت شما در هزار صفحه اول نتایج حاصل از جستجو باشد.

 

مزیت موتورهای جستجوی پولی

مزیت موتورهای جستجوی پولی، این است که شما می توانید در مدت چند دقیقه یا چند روز در ١٠ لیست بالای جدول قرار بگیرید. پس از ثبت نام وبسایت وپرداخت مبلغ مورد نظر، میتوانید کلمات کلیدی جدیدی اضافه کرده، یا مبلغ مناقصه را بالا برده، سپس نتیجه را مشاهده کنید. روش کار به این ترتیب است که شما روی میانگین تعداد کلیک ها مناقصه برگذارمیکنید، یعنی به ازای هر کلیک در وبسایت خود، مبلغی پرداخت میکنید. به عنوان مثال، اگر میخواهید جایگاه خوبی در لیست Babie Beanie درcom.Goto داشته باشید، برای رتبه ١ ،۶١ $.وبرای رتبه ١٠ لیست ٢٧ $.پرداخت می کنید. اگر با لیستی در صفحه اول مرتبط هستید، میتوانید ٠۶/٠ $ پرداخت کنید.

 

 

قیمت بالاتر از شما

 

به این نکته توجه کنید که هر کسی در هر زمانی می تواند قیمتی بالاتر از شما پیش نهاد کند، پس برای آنکه همیشه رتبه خوبی داشته باشید باید هر ازچند گاهی رتبه وب سایت خود را کنترل کنید. بهترین راه کارکردن با این موتورهای جستجو تهیه کلمات کلیدی مختلف و استفاده از ترکیبات مختلف آنها است. درحقیقت شما با صرف هزینهای کم، کلمات کلیدی گوناگونی را آزمایش کرده، و وقتی مشتریان، جمله یا کلمهای را به غلط تایپ میکنند، از پیدا کردن موضوع مورد نظر ناامید نمی شوند.

 

زمان دسترسی به کلمات کلیدی

ممکن است دسترسی به این کلمات کلیدی روزها یا حتی هفته ها طول بکشد، اما واقعیت این است که شما یک مشتری بالقوه دارید که برای به دست آوردن آن، حتی یک پنی هم خرج نکرده اید.com.Goto یکی از معروفترین موتورهای جستجوی پولی است وترافیک بسیار زیادی  به سایت شما میآورد.

 

مشکل عمده Goto

مشکل عمده Goto این است که به دلیل معروفبودن بیش از حد و ترافیک زیاد، برای دستیابی به کلمات کلیدی مشهور، باید مبالغ زیادی را پرداخت. برخی کلمات کلیدی فقط برای یک کلیک، چندین دلار یا بیشتر قیمت دارند! به این ترتیب خیلی زود بودجهی تبلیغات خود را مصرف میکنید. در آلام آخر، چندین موتور جستجوی پولی را که با صرف پول کم میتوانید از آن ها استفاده کنید به شما معرفی میکنم.

 

HootingOwl
RocketLinks
Search Hound
Win4Win
Kanoodle
۷search

 

با آرزوی موفقیت برای شما در کسب و کارتان

سفارش سئو تبلیغ در گوگل تبلیغات مجازی

 

لینکهای مفید:

 

همین مطلب رو در گوگل بیابید

نویسنده : Chuk McCullough

ویرایش: حسین اقلیمیا

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟
5 (100%) از 4 رأی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید