چه نوع تبلیغی مناسب تر است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.؟

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.؟ »» حتمآشما هم به دلیل تنوع بازار برای انتخاب نوع تبلیغ خود سردرگم شدید. و می خواهید با هزینه مناسب بهترین تبلیغ را تجربه کنید. خب در ادامه با ما باشید تا شما را برای یک روش تبلیغات هدفمند همراهی کنیم. چه نوع تبلیغی مناسب تر است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.نگاهی به روشهای تبلیغ سنتی

در تجارت های سنتی روشهای مختلفی برای معرفی محصولات وجود داشت. که برخی از این روش ها بدلیل توسعه و پیشرفت تکنولوژی منسوخ شد. و برخی دیگر همچنان پابرجاست.دلیل اینکه چرا بعضی از روشها هنوز هم با وجود روشهای نوین همچنان کارآمد هستند .؟

تقاضا از سوی مخاطبین

باید بگوییم تازمانی که نیاز به نشریات و بیلبوردهای تبلیغاتی و روزنامه ها و دیگر روشهای سنتی وجود دارد . روشهای سنتی همچنان پابرجاست.                چه نوع تبلیغی مناسب تر است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.

تبلیغات مدرن و امروزی

مدرن بودن معانی بسیاری دارد.در این عصر جدیدترین روشهای تبلیغات باید بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.تعریف تبلیغات امروزی .استفاده بهینه و مستمر و هدفمند از ابزار و تکنولوژی روز دنیا درجهت توسعه کسب و کاروتجارت و زندگی است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.تبلیغات محیطی

حتمآ در شهر و یا محل زندگی شما هم مکانهایی وجود دارد که از نظر دیدگاه عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است. مثل میدانها. چهارراه ها . ساختمانها . پاساژها. .ورزشگاه ها .مراکزخرید و حتی پارکها.. مسلمآ اگر بنر و یا آگهی کسب و کار شما در این محل های عمومی درج شود روزانه ممکن است هزاران نفر آن راببینند و خدمات شما مورد نیاز آنها باشد .

هزینه بالای تبلیغات »»

درست است که هزینه بالایی را باید صرف تبلیغات محیطی کنیم ولی فقط به هدفمندی آن فکر کنید. و اینکه ممکن است نام تجاری شماملکه ذهن مخاطب شود. و همین باعث برندیگ تجاری شما می شود.و در میان رقبا یک سرگردن بالاتر هستید.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.تبلیغات زبان به زبان یا مردمی.

خدمات خوب خدمات با کیفیت تصویر ذهنی خوب در ارائه خدمات .و برخورد خوب و مشتری مداری در سطح حرفه ای .تجارت شما را همیشگی میکند .به گونه ای که اگر به طور پیش فرض شما فقط یک مشتری راضی داشته باشید. بی نهایت مشتری به سوی شما سرازیر می شود.

 

بهترین ها حق مشتری است.

با وجود رقبای قدرتمند شما در بازار باید بهترین را ارائه کنید .تا در خاطر مشتری بمانید که در صورت نیاز دوستان و آشنایانشان به خدمات شما فقط شماراپیشنهاد دهند.این یک موفقیت کامل است.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.تبلیغات آنلاین و مجازی.

 

چه نوع تبلیغی مناسب تر است. ؟»» تبلیغات آنلاین یکی دیگر ازپرطرفدار ترین و کارآمد ترین روشهای توسعه هر تجارتی بشمار می رود. روشهای مختلفی برای این منظور وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.صاحبان مشاغل و سایتهای و کاربران اینترنتی مخاطبین اصلی این نوع تبلیغات هستند.

نکته:شاید بهتر است بگوییم امروزه همه اینترنت دارند و همه می توانند شما را ببینند
  1. تبلیغات در گوگل.
  2. تبلیغات در سایتهای هدف.
  3. تبلیغات در سایتهای نیازمندی.
  4. تبلیغات در نشریات روزنامه ها و مجلات.
  5. تبلیغات درسایتهای خارحی.
  6. تبلیغات در جستجوگرهای اینترنتی.
  7. تبلیغات انبوه ایمیل(ایمیل مارکتینگ).
  8. تبلیغات انبوه پیامکی.
  9. تبلیغات در شبکه های مجازی(اینستاگرام).(تلگرام).(فیسبوک).(ودیگر شبکه ها).
  10. تبلیغات در اپلیکیشن های  تلفنهای همراه.

 

 

نکته: تبلیغات هزینه نیــــــــــــست سرمایـه است.

نکته: تبلیغات سرمایــــــــــــــــــــــه پنهان.

چه نوع تبلیغی مناسب تر است. ؟تبلیغات رسانه ای

چه نوع تبلیغی مناسب تر است. ؟ »»  و اما پرهزینه ترین ودرعین حال کاراترین روش تبلیغات دنیا تبلیغات رسانه ای یا پیامهای بازرگانی معروف تلوزیون و رادیوو شبکه های ماهواره ای است.این نوع تبلیغات برای تجارتهای بزرگ پیشنهاد می شود و تجارتهای کوچک نمی توانند. از پس هزینه های این روش بر آیند.مگر اینکه قدم به قدم با استفاده از روشهای دیگر روند روبه رشد کسب و کار خود را بالا ببرند.و بعد برای دیده شدن بهتر این روش را انتخاب کنند معمولا تبلیغات رسانه ای آخرین راه برای دیده شدن است. چون  طبف وسیعی از مخاطبان با طرز فکر و دین و مذهب متفاوت را هدف می گیرد.

 

در مورد مقاله:

این مقاله جهت انتخاب تجقیق دقیق در راستای تفاوت تبلیغات و نوع ارائه آنها ایجاد شده و برای پیشرفت و تکامل نیاز به نظرات و پیشنهادات شما دارد .

لطفآ متن کامل را به دقت مطالعه بفرمایید. و اگر به موردی برخوردید که از نظر شما نیاز به تقییر دارد .بفرمایید که در ادامه بحث گنجانده شود .برای پیشرفت و توسعه صنعت کشور دست یه دست هم دهیم .

 

 

نویسنده : حسین اقلیمیا

 

چه نوع تبلیغی مناسب تر است.
5 (100%) از 1 رأی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید