جایی ماهیگیری کنید که ماهی وجود داشته باشد.

جایی ماهیگیری کنید که ماهی وجود داشته باشد.

جایی ماهیگیری کنید که ماهی وجود داشته باشد.

 

جایی ماهیگیری کنید که ماهی وجود داشته باشد. – تمرکز خود را در درجه نخست، بر بازارهایی بگذارید که بیشترین ظرفیت را دارند که معمولاً بازارهایی هستند که از قبل در آن حضور دارید و اطمینان حاصل کنید که حداکثر بهره برداری را از آن بازارها می کنید بعد از آن برای یافتن بازارهای دیگر بیندیشید.

مصرف کنندگان مشتاق

برای فروش محصولاتتان نیاز به مصرف کنندگان مشتاقی دارید که پول برای خرج کردن داشته باشند. بررسی زمان موقعیت حساب کنید آیا می توانید پول بسازید و اگر می توانید چه مقدار؟ وچه موقع؟ یعنی سود و زیان نامهای تجاری خود را در دوره ایی خاص بدست آورید. به این ترتیب همیشه به طور دقیق کجای کارید، چه چیز عمل خواهد کرد و چه چیز نه و به این ترتیب می توانید مشکل را اداره کنید.

 

محصول جدید

تنها دلیل عرضه محصولات جدید پول ساختن است. اگر به این نتیجه رسیدید که باعرضه یک محصول جدید، در مقایسه با افزایش تلاش برای فروش محصول قدیم، پول بیشتری می توانید بسازید، آن را انجام دهید. محصول جدید می تواند حجم بسیار عظیمی با خود به همراه آورد. ولی هیچگاه پول نمی سازد.

 

 

 

اپلیکیشن رایگان فروش تلفنی و حضوری

 

 

وظیفه شما سود است

اما شما باید به یاد داشته باشید: وظیفه شما ربطی به حجم ندارد. وظیفه شما سود است. مطمئن شوید که محصولات جدیدتان رقبایتان را می خورند حتی اگر جای محصولات قدیمیتان تنگ شود. حروف تاکوز(TACOS (هریک معرف مفهومی است.

 

 

تعیین کننده میزان موفقیتتان

 

(Trademark (برای علامت تجاری، (Area (برای حوزه، (Offering Consumer (برای پیش نهاد به مصرف کننده و(Success (برای موفقیت. معنای آن این است که بزرگی علامت تجاری شما درمقایسه با علامت تجاری رقیب، به اضافه اندازه حوزه کسب کاری که در آن می خواهید رقابت کنید به اضافه میزان پیشنهادهایتان به مصرف کننده تعیین کننده میزان موفقیتتان خواهد بود.

 

در نهایت هدف رشد است عرضه هر چیز یا انجام هر تدبیری که موجب رشد نشود، ارزش انجام ندارد.

 

 

مطالب مطالب فروش در اپلیکیشن رایگان فروش موجود است

اپلیکیشن رایگان فروش تلفنی و حضوری

همین مطلب را در گوگل بیابید

مقالات بازاریابی و فروش

منبع: مجله ست سایت

 

 

جایی ماهیگیری کنید که ماهی وجود داشته باشد.
5 (100%) از 1 رأی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید