رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی

لاوروف: اقدامات آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به رقابت تسلیحاتی می‌انجامد

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی -وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به سیاست‌های رییس‌جمهور آمریکا گفت: اقدامات آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به رقابت تسلیحاتی منجر خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری اینترفکس

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به گزارش ایسنا،

به نقل از خبرگزاری اینترفکس، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه در نشستی با دانشجویان و جوانان در شهر سوچی رویکرد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران و کره شمالی را نگران‌کننده توصیف کرد.

 

 

 

لاوروف گفت:

اقدامات آمریکا در قبال ایران و کره شمالی به رقابت تسلیحاتی منجر خواهد شد و خطر اشاعه تسلیحات کشتار جمعی را ایجاد می‌کند.

ادعاهایی غیرواقع علیه کشورمان

به گزارش اسینا، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در یک سخنرانی ضمن طرح ادعاهایی غیرواقع علیه کشورمان، پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را که هر ۹۰ روز یک بار از سوی دولت این کشور طبق قوانین داخلی‌شان انجام می‌شود تائید نکرد.

 

لاوروف: مواضع واشنگتن بحران‌های جهان را وخیم‌تر می‌کند

وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که مواضع آمریکا نسبت به توافق هسته‌ای ایران و تهدید به راهکار نظامی درباره کره شمالی به وخامت بحران‌ها در جهان منجر می‌شود.به گزارش ایسنا،

به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) گفت:

نبود اعتماد بسیار نگران کننده است. متأسفانه بعد از تصمیم آمریکا برای لغو توافق هسته‌ای و تهدیدات واشنگتن به راهکار نظامی در رابطه با کره شمالی بحران‌های جهان وخیم‌تر شده‌اند.

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی-اوضاع در جهان همچنان پیچیده است

لاوروف در جشنواره جهانی جوانان و دانشجویان در شهر سوچی گفت: مسکو آماده همکاری صادقانه با آمریکا، اتحادیه اروپا و ناتو است. به رغم احساسات خصمانه علیه روسیه از سوی برخی در غرب ما خواهان همکاری صادقانه با آمریکا، اتحادیه اروپا و ناتو هستیم.

 

درباره تروریسم بین المللی گفت:

اوضاع در جهان همچنان پیچیده است و دشوار است آن را پیش بینی کرد. ما شاهد چالش‌های جدید و موجی از تروریسم بین المللی هستیم که تمامی جامعه جهانی را تهدید می‌کند.لاوروف به دشوار بودن اتخاذ موضع متحد و جدی در مبارزه با تروریسم به دلیل پیروی برخی دولت‌ها از منافع ژئوسیاسی خود اشاره کرد.

منبع: ایسنا

 

رقابت آمریکا در قبال ایران و کره شمالی
5 (100%) از 5 رأی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید