بدون راهبرد به هیچ کجا نمی رسید

بدون راهبرد به هیچ کجا نمی رسید

بدون راهبرد به هیچ کجا نمی رسید

 

بدون راهبرد به هیچ کجا نمی رسید – راهبرد همه چیز است، بازاریابی باید مبتنی بر یک برنامه ریزی نظام مند وتدوین فراگردهای موفق در متقاعد کردن مردم باشد. برای مسیر کاری خود نمودار بکشید. یک راهبرد هدفی در دل دارد، برخی از خط مشیهارا تعیین می کند وبه شما چارچوبی برای اندیشیدن میدهد. تمام کسانی که در شرکت کار می کنند خلاصه کتاب پایان عصر بازاریابی سنتی صفحه ۴ نیز باید راهبرد را بدانند.

تدابیر مورد نیاز

راهبرد نقشه راه شماست و باید در وهله اول تعیین شود زیرا این راهبرد است که تدابیر مورد نیاز را تعیین می کند. پس از آن که راهبرد را تدوین کردید باید ساعات متمادی برای آزمودن و دوباره آزمودن سپس اندیشیدن و پالایش تدابیر صرف کنید. اگر راهبرد شما عمل نمیکند باید آن را تغییر دهید.

 

یک امر بیش از یک راهبرد

نباید در خصوص یک امر بیش از یک راهبرد داشته باشید، ولی برای چندین امر به چندین راهبرد نیاز دارید. راهبرد همان چیزی است که شما را آگاه نگه می دارد . این که تصادفی باشد یا از پیش تعیین شده تصمیم با شماست.

 

بازاریابی علم است

بازاریابی بیشتر علم است تا هنر، آنگاه که واقعاّ شروع به مطالعه دقیق هزینههای خود کردید وحساب کردید که در ازای هزینه انجام شده چقدر سود عایدتان شده، بازاریاب بهتری شدهاید. نتایج را بسنجید اگر نتایج نشان دهد که پیش فرضهایمان غلط بوده اند باید پیش فرضهای ساخته شده برای ادامه طرح را تجزیه و تحلیل و بر پایه نتایج یا اطلاعات جدید تصحیحشان کنیم.

 

 

اپلیکیشن رایگان فروش تلفنی و حضوری

 

تجزیه و تحلیل بر اساس عملکرد

 

به همان اندازه که تجزیه و تحلیل و تصحیح اموری که غلطند اهمیت دارد ، تجزیه و تحلیل و ساختن بر مبنای آنچه درست عمل می کند نیز دارای اهمیت است. به عقب و جلوی خود نگاه کنید. گفت و شنود بازار را از آن خود کنید. فراموش نکنید که بپرسید چرا؟ این همان تفاوتی است که بین آگاه بودن از چیزی و بیرون کشیدن اطلاعات موجود در ذات آن و به کارگیری آن در وضعیت جدید مشاهده میشود.

 

هر بازاریابی باید به عنوان رویدادی متمایز باشد

به هر دور مسابقه یا هر بازاریابی باید به عنوان رویدادی متمایز که به یک مقصد کلی متصل است نگریسته شود. برای ورود به آینده ، آنچه باید انجام دهید صرفاّ پذیرفتن این واقعیت است که شرایط تغییر می کند ، به این معنا که چیزی به نام برنامه کامل وجود ندارد و در حالیکه به پیش میروید بیاموزید وخود را بهبود بخشید.

 

 

 

مطالب مطالب فروش در اپلیکیشن رایگان فروش موجود است

اپلیکیشن رایگان فروش تلفنی و حضوری

همین مطلب را در گوگل بیابید

مقالات بازاریابی و فروش

منبع: مجله ست سایت

 

بدون راهبرد به هیچ کجا نمی رسید
5 (100%) از 2 رأی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید